سائیٹ کے بارے میں بعض تفصیلات     
 
مقام معظم رھبری، خاطرہ از سفر خود که به ھند و کشمیر داشتند باز گو کردہ فرمودند:»زمانیکه من از سفر خود بہ ھند برگشتم ، اولین سوالی که امام رہ از من کردند این بود که آقای سید یوسف را ملاقات کردید؟ عرض کردم آری ، اینھا (آیت اللہ سید یوسف موسوی کشمیری و امام خمینی رہ ) باھم دوست بودند» ۔

بزرگترین مراسم نماز عید فطر در میدان ویژہ ای کہ نماز اعیاد در آن برگزار میشود بنام «عید گاہ » سرینگر است کہ معمولا بالغ بر پانصد ھزار نماز گزاران در آن شرکت می کند ۔ بعد از «عید گاہ» مکان دیگر یعنی «درگاہ حضرت بال» است کہ جمعیت انبوہ در آن شرکت می کند ۔ در عید گاہ سرینگر علماء انقلابی و ھبران استقلال طلب شرکت می کند و در درگاہ حضرت بال رجال سیاسی طرفدار ھند بویژہ سروزیر ، وزراء و بیروکرات ھا در نماز عید شرکت می کند ۔


اگر سازمان ھای بین المللی از جمله سازمان کنفرانس اسلامی این بار احساس مسئولیت نکند و وارد عمل نشوند و نسبت به مسئله کشمیر نگرانی خود اظهار نکند و ھند را برای ریفراندم وادار نکند خون مسلمانان کشمیر که بجرم استقلال ، آزادی و جمھوری مردمی ریخته میشود شریک خواھند بود۔

در این سفر با دیدار از جماران احساسی پیدا کردم کہ جماران را مادر شھید پروری بنامم و بگویم کہ زمانیکہ برای تمام عدالت خواھان سرتا سر گیتی جماران مادر آنھا عنوان نشود ، ظہور قائم آل محمد عجل اللہ تعالی فرجہ الشریف از ما فاصلہ می گیرد لذا لازم است جمال جماران و بہشت زھراء سلام اللہ علیہا برای جھان بنحو مطلوب ترمعرفی شود۔ چون مادر با کمال زجر و تکلیف بچہ را بدنیا می آورد ۔ امام راحلرہ در جماران فرزند انقلاب جہانی قائم آل محمد عجل علی ظہورک را بدینا آورد در حالیکہ خود از مریضی سرطان زجر می کشید ، از مرض قلب رنج می برد ۔ علاوہ بر این داغ این ھمہ شھداء ، دفاع مقدس و اعوان انصارش داشت و با این شرایط در جماران برای مقدمہ چینی انقلاب جہانی قائم آل محمد فضا را فراھم ساخت و من آن آنرا فرزند انقلاب مھدی عج می نامم و الحمد للہ این فرزند یعنی مقدمہ انقلاب جہانی قطب عالم امکان  امام زماں عجل علی ظہورک بدست رھبر فرزانہ حضرت امام خامنہ ای بخوبی تربیت و ھدایت میشد۔

1 2 3 4 
 
چهارشنبه 4 بهمن 1396
جستجو در سایت
 
 
آمار سایت
 
مشاهده کل : 842329 نفر
مشاهده امروز: 430 نفر
افراد آنلاین: 352 نفر
مشاهده دیروز: 1959 نفر
مشاهده ماه پیش: 32457 نفر
 
کلیه حقوق معنوی این وب سایت متعلق است به هر گونه کپی برداری با ذکر مطلب بلامانع میباشد.
قدرت گرفته از سایت ساز سحر